Jablunkovské tlapky

UVAŽUJETE O ADOPCI?

Pokud sis na otázku odpověděl/a ANO, tak jsi na této stránce správě. Najdeš zde odkazy na stránky s inzeráty našich tlapek hledající domov, ale také kroky, které je potřeba projít, aby se adopce podařila.

Adopce už dávno není to, že si na požádání přijde někdo pro kotě k sousedce, které ona potřebuje udat. Zajímá nás, kam naše zvířecí tlapky půjdou, v jakém budou žít prostředí a kdo je jejich páníček. Kromě toho je pro adopci potřeba podepsat adopční smlouvu a tu dodržovat. Součástí smlouvy je např. to, že se zavazujete nekastrované zvíře vykastrovat

Než se tvůj nový mazlík dostane do nového domova, je také potřeba zaplatit adopční poplatek. Věříme, že to pro tebe nebude problém, protože víš, kolik úsilí a financí jsme při vypiplávaní tvého zvířecího nejlepšího přítele věnovali, aby byl zdravý, spokojený a připravený mít svůj plnohodnotný domov plný lásky.

V sekci CHCI POMÁHAT se zmiňujeme, kolik nás stojí péče o jedno zvíře za měsíc. Průměrně to je 400 Kč. Adopční poplatek je 500 Kč. Což je fakticky měsíc péče u nás, ale je možné, že zrovna tvého mazlíka jsme piplali měsíců mnohem víc. 

JAKÉ JSOU KROKY K ADOPCI?

kONTAKTUJ NÁS

Níže si vyber mezi našimi zvířátky a pak vyplň kontaktní formulář.

SETKÁNÍ

Pokud se ještě neznáme, setkáme se (i se zvířátkem) a popovídáme si, co zvířátko potřebuje.

PODPIS SMLOUVY

Zvířátka nedáváme do nových domovů jen tak, je potřeba podepsat Adopční smlouvu.

ZAPLACENÍ POPLATKU

Každé nalezené zvíře pipláme, živíme a ošetřujeme. Symbolický poplatek je součástí smlouvy a převzetí.

tEĎ UŽ SI JEN VYBRAT...

Pozn. Někdy se stává, že nestíháme pravidelně přidávát inzeráty na naše webové stránky a tak ti doporučujeme sledovat náš Facebook, kde jsme nejrychlejší a nejaktuálnější.

PSI

KOČKY

dALŠÍ ZVÍŘATA

A KONTAKTOVAT NÁS!

Pokud nás chceš kontaktovat z jiného důvodu, použij FORMULÁŘ POMOCI, který najdeš v menu na stránce CHCI POMÁHAT.