Jablunkovské tlapky

dočasná péče

DOBROVOLNICTVÍ

Máš zájem ve svém volném čase pomáhat pro dobrou věc? U nás si můžeš vybrat hned ze 3 způsobů dobrovolničení.

sbirka potreb

materiální pomoc

Nemůžeš mít u sebe zvířátko, ale přesto chceš pomoci? Zorganizuj sbírku nebo nám dones něco sám.

finanční dary

finanční pomoc

Nemáš čas pořádat sbírku nebo vybírat, co koupit? Uvítáme i zaslání pár kaček. Platíme z nich zejména veterinární péči.

dOBROVOLNICTVÍ

docasna pece

dočasná péče

Dočaskáři jsou lidé, kteří poskytují (dočasnou) péči opuštěným zvířátkům, dokud se pro ně nenajdou nové vhodné domovy. Pokud se i ty chceš stát dočaskářem, kontaktuj nás níže!

pomoc na propagacni akci

výpomoc na akcích

S našim malým stánkem nás můžeš potkat na akcích v okolí. Nestíháme být na více místech najednou a pár rukou navíc se vždycky hodí. Pokud máš semtam čas, ozvi se nám a zapoj se i ty!

výrobky

vlastní výrobky

Nemůžeš mít doma zvířátko a nemůžeš nám pomáhat na akcích, ale přesto se chceš zapojit? Pečeš nebo vyrábíš ručně nějaké výrobky? Obojí nám můžeš po domluvě darovat. V rámci možností si pro to dojedeme.

MATERIÁLNÍ POMOC

daruj pytel granulí

daruj spotřební věci pro péči o kočky a psy

V náhradním domově se o zvířátka staráme. Dáváme jim lásku, ale i potravu, hrajeme si s nimi, ošetřujeme je, měníme stelivo. Všechno toto jsou spotřební věci, které nám čas od času chybí, a proto oceníme, pokud nám je daruješ. Než to, ale uděláš, kontaktuj nás! Stejně tak, pokud se chceš zeptat, co nám aktuálně chybí.

Kontaktní formulář pomoci

FINANČNÍ POMOC

Malá pomoc od srdíčka

I malá pomoc se počítá! Buď našim SRDCAŘEM a nastav si trvalý příkaz na 100 Kč měsíčně na náš účet. Pravidelně ti budeme posílat zprávy, na co jsme tvůj příspěvek využili.

PLNÁ MISKA

Průměrně nás komplexní péče o jednoho tvora stojí 400 Kč měsíčně. Pošli nám tuto částku a přispěj na dobrůtky či stelivo. Pravidelným přispěvatelům pošleme zprávu, pro koho jsme příspěvek využili.

kočka s injekcí a lékama - ilustrace

VETERINÁRNÍ PÉČE

Naši svěřenci se k nám dostanou často ve velmi špatném stavu. Veterinární péče něco stojí a i ta pravidelná. Přispěj na ni 1000 Kč a my ti pošleme zprávu, jak jsme tvůj příspěvek využili.

CHCEŠ PŘISPĚT JINOU ČÁSTKOU?

Chceš přispět vyšší nebo nižší částkou?

Budeme rádi za její zaslání na náš TRANSPARENTNÍ účet:

2201607940/2010